Solitaire Epic

Ücretsiz kart oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 54.29 MB
  • Sürüm 1.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici G Soft Team
Solitaire Epic, klasik bir Klondike Solitaire oyunudur. Kazanabileceğin 2500 seviyesi var bu oyunun.

Solitaire Epic, klasik bir Klondike Solitaire oyunudur. Kazanabileceğin 2500 seviyesi var bu oyunun. Bu oyunu günde 10 dakika oynadığınızda tüm seviyeleri tamamlamak için 2+ yıla ihtiyacınız olacaktır. Dünyanın dört bir yanındaki insanlarla rekabet edin ve 2500 seviyesini tamamlayan ilk kişi siz olun. 1 kart çizdiğiniz seviyelerle başlarsınız. Ancak ilerledikçe, seviyeler daha da zorlaşacak ve 3 kart çektiğiniz daha fazla seviye elde edeceksiniz. Şimdi oynamaya başla!

ÖZELLİKLER 

- 2500 kazanılabilir oyunlar; 

- Yüzlerce saat rahatlatıcı, eğlenceli ve oynaması kolay, seviyeleri ilerlerken daha zorlayıcı!

- Gelişmiş İpucu seçeneği ve size yardımcı olmak için sınırsız geri alma özelliği

- Kartların nasıl görüneceğini (arka ve ön taraf) kişiselleştirin veya oyun için farklı bir arka plan seçin

- Hızlı bir oyun için kartları taşımak için dokunun.

Ayrıca kartları taşımak için sürükleyip bırakabilirsiniz; ? Doğal animasyonlar, rahatlatıcı grafikler ve çok sezgisel bir arayüz.

Bu oyunda, ekranın üst kısmındaki 4 temel kazıktan her birinde aynı takımın 4 yığınını oluşturmalısınız. Temel kazıkların her biri bir as ile başlamalı ve bir kralla bitmelidir. 7 7 sütundan gelen kartlar kırmızı (kalpler ve elmaslar) ve siyah (maça ve kulüpler) arasında değişen sırayla yerleştirilebilir. Örneğin, maçaların 6'sına 5 tane kalp koyabilirsiniz. Sütunlar arasında kartların taşınmasına izin verilir. Bir çalışma, azalan düzende ve alternatif renklerdeki sayılara sahip bir dizi karttır. Boş sütunlar alırsanız, bir kral ya da kralla başlayan herhangi bir koşuya yer verebilirsiniz. Yararlı hareketler bittiğinde, ekranın sol üst köşesindeki güverteye dokunarak devam edebilirsiniz. Seviyenin tipine bağlı olarak 1 kart veya 3 kart çekeceksiniz. 

Solitaire Epic indir